MEČ
12.06.17 | 2. kolo kval. | Kseniya Yersh | Aleksandra Kuznetsova | 4-6, 7-5, 6-3 | Minsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belarus
20.01.01, 23 Godina
20.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
30.09.99, 24 Godina
30.09.99, 24 Godina
Kseniya Yersh vs. Aleksandra Kuznetsova - Međusobni mečevi
12.06.17 | 2. kolo kval. | Kseniya Yersh | Aleksandra Kuznetsova | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Kseniya Yersh form & Aleksandra Kuznetsova form
Kseniya Yersh - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.11.21 kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Aleksandra Kuznetsova - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.22 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - odustajanje | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | - Aleksandra Kuznetsova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - odustajanje | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča |