Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
06.02.99, 25 Godina
10342 $
06.02.99, 25 Godina
10342 $
Ksenia Palkina vs. Ramya Natarajan - Međusobni mečevi
11.12.17 | 1. kolo kval. | Ksenia Palkina | Ramya Natarajan | 6-3, 6-3 | detalj meča | Pune | tvrda |
Ksenia Palkina form & Ramya Natarajan form
Ksenia Palkina - Posljednji mečevi
W25 Clermont - dvorana | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 St. - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
11.06.19 kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.19 Četvrtfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detalj meča | |
W25 Khimki - dvorana | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča |
Ramya Natarajan - Posljednji mečevi
W25 Pune - tvrda | ||||
20.12.21 kval. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Solapur - tvrda | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.21 1. kolo | vs. Arthi Muniyan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.19 kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Delisha Guttikonda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.11.19 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Anna Baranovski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.19 2. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 6-2, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Rachel Gailis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Anfisa Danilchenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Romary Cardenas Rifka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.18 Polufinale | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Reina Takahashi | 1-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
29.08.18 2. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 5-0, Chisa Hosonuma - odustajanje | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Eunji Lim | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
25.08.18 Polufinale | vs. Hanna Chang | 2-6, 3-6 | detalj meča |