Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
15.12.97, 26 Godina
15.12.97, 26 Godina
Ksenia Palkina vs. Karina Kalkenova - Međusobni mečevi
29.05.17 | 1. kolo kval. | Ksenia Palkina | Karina Kalkenova | 6-1, 6-3 | detalj meča | Andijan | tvrda |
Ksenia Palkina form & Karina Kalkenova form
Ksenia Palkina - Posljednji mečevi
W25 Clermont - dvorana | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 St. - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
11.06.19 kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.19 Četvrtfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detalj meča | |
W25 Khimki - dvorana | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča |
Karina Kalkenova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
09.09.18 kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča |