MEČ
05.06.18 | 1. kolo | Ksenia Lykina | Daria Lodikova | 6-1, 6-1 | Namangan | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ksenia Lykina | Daria Lodikova | |
1. servis % | 26/36 (72%) | 25/47 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/26 (77%) | 16/25 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/10 (80%) | 5/22 (23%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/47 (55%) | 8/36 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ksenia Lykina | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Lykina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ksenia Lykina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ksenia Lykina | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Ksenia Lykina | 0-0 | |
Ksenia Lykina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Lykina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Lykina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Ksenia Lykina | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ksenia Lykina vs. Daria Lodikova - Međusobni mečevi
05.06.18 | 1. kolo | Ksenia Lykina | Daria Lodikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | Namangan | tvrda |
Ksenia Lykina form & Daria Lodikova form
Ksenia Lykina - Posljednji mečevi
Namangan - tvrda | ||||
07.06.18 Četvrtfinale | vs. Kaja Juvan | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
06.06.18 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Kurume - tepih | ||||
19.05.18 Polufinale | vs. Ayano Shimizu | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
18.05.18 Četvrtfinale | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.05.18 2. kolo | vs. Misa Eguchi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Junri Namigata | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Fukuoka - tepih | ||||
13.05.18 Finale | vs. Katie Boulter | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.05.18 Polufinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.05.18 2. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.05.18 1. kolo | vs. Gabriella Taylor | 6-73, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Gifu - tvrda | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Gabriella Taylor | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Margarita Betova | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
23.04.18 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
13.04.18 Četvrtfinale | vs. Na-Lae Han | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
12.04.18 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
10.04.18 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Kashiwa - tvrda | ||||
05.04.18 2. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.04.18 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
02.04.18 kval. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Kofu - tvrda | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-73, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Toyota - tepih | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Daria Lodikova - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detalj meča |