INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ksenia Laskutova vs. Anhzelika Isaeva - Međusobni mečevi
16.07.18 | kval. | Ksenia Laskutova | Anhzelika Isaeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | Astana | tvrda |
Ksenia Laskutova form & Anhzelika Isaeva form
Ksenia Laskutova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - odustajanje | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - odustajanje | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Anhzelika Isaeva - Posljednji mečevi
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - odustajanje | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
25.10.22 kval. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ust - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - odustajanje | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.22 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nur - dvorana | ||||
27.02.22 Finale | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - odustajanje | detalj meča | |
26.02.22 Polufinale | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.22 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.02.22 kval. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča |