MEČ
22.09.19 | 1. kolo kval. | Kristyna Lavickova | Barbora Palcatova | 6-3, 6-1 | W25 Brno | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
24.01.02, 22 Godina
14449 $
24.01.02, 22 Godina
14449 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
26.01.98, 26 Godina
26.01.98, 26 Godina
Kristyna Lavickova vs. Barbora Palcatova - Međusobni mečevi
22.09.19 | 1. kolo kval. | Kristyna Lavickova | Barbora Palcatova | 6-3, 6-1 | detalj meča | W25 Brno | zemlja |
Kristyna Lavickova form & Barbora Palcatova form
Kristyna Lavickova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.22 kval. | vs. Darya Shauha | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.02.21 kval. | vs. Lauren Proctor | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-64, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo | vs. Sohyun Park | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
Wimbledon (juniors) - trava | ||||
06.07.19 1. kolo | vs. Erin Richardson | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
04.12.18 kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča |
Barbora Palcatova - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
15.10.18 kval. | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - odustajanje | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
23.07.18 kval. | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - odustajanje | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.02.18 kval. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
29.01.18 kval. | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča |