Russia
07.02.00, 24 Godina
07.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kristina Sorokolet vs. Polina Pekhova - Međusobni mečevi
05.06.17 | kval. | Kristina Sorokolet | Polina Pekhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Kristina Sorokolet form & Polina Pekhova form
Kristina Sorokolet - Posljednji mečevi
Minsk - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Sofya Treshcheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marija Venta | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detalj meča | |
Stillwater - tvrda | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lushkova | 6-2, 2-1, Viktoriya Lushkova - odustajanje | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Marina Guinart Espana | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Daria Afanasyeva (2000) | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.17 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-75, 7-60, 4-1, Valeriya Yushchenko - odustajanje | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Polina Pekhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Anna Laguza | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Sonya Latycheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Liniques Theron | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.05.17 kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča |
Polina Pekhova - Posljednji mečevi
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Eva Alexandrova | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Polina Smolskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Darya Bulatova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 6-4, 4-6, 7-611 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Kristina Sorokolet | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Palina Babaryko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 1-1, - Polina Pekhova - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
06.10.14 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
06.10.14 Četvrtfinale | vs. Sofia Kvatsabaia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.14 2. kolo | vs. Albina Khabibulina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
29.09.14 2. kolo | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
29.09.14 Četvrtfinale | vs. Anastasia Rudakova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.14 1. kolo | vs. Guzal Yusupova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Maryna Veksler | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
08.09.14 kval. | vs. Irina Lidkovskaya | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
08.09.14 2. kolo | vs. Cindy Burger | 6-72, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Kazan - tvrda | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Polina Novoselova | 6-72, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.08.14 Četvrtfinale | vs. Viktoria Kamenskaya | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
25.08.14 2. kolo | vs. Julia Valetova | 6-3, 1-6, 7-67 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
04.08.14 kval. | vs. Kristina Djamalova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.08.14 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.14 1. kolo | vs. Marta Paigina | 7-65, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.07.14 kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Yulia Bryzgalova | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
21.07.14 2. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-74, 4-6 | detalj meča |