MEČ
06.06.17 | 1. kolo | Kristina Sorokolet | Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | Minsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kristina Sorokolet | Joana Eidukonyte | |
1. servis % | 57/86 (66%) | 43/91 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/57 (60%) | 22/43 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/29 (31%) | 19/48 (40%) |
Osvojene break-lopte | 8/18 (44%) | 7/13 (54%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/91 (55%) | 43/86 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/177 (53%) | 84/177 (47%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 16 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Russia
07.02.00, 24 Godina
07.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kristina Sorokolet vs. Joana Eidukonyte - Međusobni mečevi
06.06.17 | 1. kolo | Kristina Sorokolet | Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Kristina Sorokolet form & Joana Eidukonyte form
Kristina Sorokolet - Posljednji mečevi
Minsk - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Sofya Treshcheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marija Venta | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detalj meča | |
Stillwater - tvrda | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lushkova | 6-2, 2-1, Viktoriya Lushkova - odustajanje | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Marina Guinart Espana | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Daria Afanasyeva (2000) | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.17 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-75, 7-60, 4-1, Valeriya Yushchenko - odustajanje | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Polina Pekhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Anna Laguza | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Liniques Theron | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Sonya Latycheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Joana Eidukonyte - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.08.19 Polufinale | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
W60+H Torun - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - odustajanje | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.18 kval. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detalj meča |