MEČ
02.06.18 | 1. kolo kval. | Kristina Sorokolet | Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | Minsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
07.02.00, 24 Godina
07.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
06.05.02, 21 Godina
06.05.02, 21 Godina
Kristina Sorokolet vs. Elizaveta Dementyeva - Međusobni mečevi
02.06.18 | 1. kolo kval. | Kristina Sorokolet | Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Kristina Sorokolet form & Elizaveta Dementyeva form
Kristina Sorokolet - Posljednji mečevi
Minsk - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Sofya Treshcheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marija Venta | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detalj meča | |
Stillwater - tvrda | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lushkova | 6-2, 2-1, Viktoriya Lushkova - odustajanje | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Marina Guinart Espana | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Daria Afanasyeva (2000) | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.17 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-75, 7-60, 4-1, Valeriya Yushchenko - odustajanje | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Polina Pekhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Anna Laguza | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Liniques Theron | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Sonya Latycheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Elizaveta Dementyeva - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Mercan Saygi | Mercan Saygi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 5-7, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Sorokolet | 6-714, 1-6 | detalj meča |