MEČ
10.08.17 | 2. kolo | Kristina Schmiedlova | Marcelina Podlinska | 6-2, 6-3 | Mragowo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kristina Schmiedlova | Marcelina Podlinska | |
1. servis % | 17/39 (44%) | 35/55 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/17 (82%) | 13/35 (37%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/22 (45%) | 5/20 (25%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/55 (67%) | 15/39 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kristina Schmiedlova vs. Marcelina Podlinska - Međusobni mečevi
10.08.17 | 2. kolo | Kristina Schmiedlova | Marcelina Podlinska | 6-2, 6-3 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
Kristina Schmiedlova form & Marcelina Podlinska form
Kristina Schmiedlova - Posljednji mečevi
Grenoble - dvorana | ||||
05.02.18 kval. | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Fiona Gervais | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
23.01.18 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.01.18 2. kolo | vs. Kumi So | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
17.01.18 1. kolo | vs. Jade Lewis | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.11.17 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Quattrone | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Marie Benoit | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Laura Ashley | - | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-4, 3-4, - Kristina Schmiedlova - odustajanje | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Elisa Cordovani | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Nastassja Burnett | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
07.09.17 Četvrtfinale | vs. Greta Arn | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.17 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Jelena Polovina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Timea Visontai | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Marta Lesniak | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.17 1. kolo | vs. Mathilde Devits | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
12.08.17 Polufinale | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.17 Četvrtfinale | vs. Diana Sumova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
10.08.17 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
28.07.17 Četvrtfinale | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.07.17 2. kolo | vs. Andrea Raaholdt | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
26.07.17 1. kolo | vs. Milka-Emilia Pasanen | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Marcelina Podlinska - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča |