Izrael
09.09.01, 22 Godina
09.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
25.05.94, 29 Godina
25.05.94, 29 Godina
Koral Koldobski vs. Yara Abed - Međusobni mečevi
26.08.19 | 1. kolo kval. | Koral Koldobski | Yara Abed | 6-0, 6-2 | detalj meča | W25 Kiryat | tvrda |
06.10.18 | 2. kolo kval. | Koral Koldobski | Yara Abed | 6-0, 6-0 | detalj meča | Ashkelon | tvrda |
Koral Koldobski form & Yara Abed form
Koral Koldobski - Posljednji mečevi
W25 Netanya - tvrda | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bendigo - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bendigo - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.02.22 kval. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.21 kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | detalj meča | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča |
Yara Abed - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Goldstein | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Paige Cline | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Shir Azran | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Marinina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 1-6, 5-7 | detalj meča |