Poland
01.04.92, 32 Godina
11741 $
01.04.92, 32 Godina
11741 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
25.08.92, 31 Godina
25.08.92, 31 Godina
Klaudia Gawlik vs. Agata Bachanek - Međusobni mečevi
25.05.09 | 1. kolo | Klaudia Gawlik | Agata Bachanek | 6-4, 6-2 | detalj meča | Olecko | zemlja |
Klaudia Gawlik form & Agata Bachanek form
Klaudia Gawlik - Posljednji mečevi
Tallinn - dvorana | ||||
13.02.12 1. kolo kval. | vs. Anastasia Trubich | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.02.12 kval. | vs. Darya Lebesheva | 7-65, 3-5, - Klaudia Gawlik - odustajanje | detalj meča | |
Opole - tepih | ||||
07.11.11 1. kolo kval. | vs. Kim-Alice Grajdek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Piestany - zemlja | ||||
15.08.11 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.08.11 kval. | vs. Kristyna Hancarova | 6-73, 2-2, Kristyna Hancarova - odustajanje | detalj meča | |
15.08.11 1. kolo kval. | vs. Marta Sramkova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.08.11 1. kolo | vs. Martina Kubicikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Ilawa - zemlja | ||||
01.08.11 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.11 1. kolo | vs. Dagmara Baskova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Palic - zemlja | ||||
25.07.11 2. kolo | vs. Dana Machalkova | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
25.07.11 1. kolo | vs. Lucia Vrskova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.11 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, - Klaudia Gawlik - odustajanje | detalj meča | |
27.06.11 1. kolo kval. | vs. Antonia Markuskova | 0-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Nyiregyhaza - zemlja | ||||
06.06.11 2. kolo | vs. Vaszilisza Bulgakova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.06.11 1. kolo | vs. Beatrice Cedermark | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
30.05.11 kval. | vs. Marina Hruba | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.05.11 1. kolo | vs. Nadiya Kichenok | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.11 1. kolo kval. | vs. Paulina Petriskova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
25.10.10 1. kolo | vs. Ons Jabeur | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
18.10.10 1. kolo | vs. Nicole Clerico | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Gliwice - zemlja | ||||
30.08.10 1. kolo | vs. Teresa Malikova | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.08.10 2. kolo | vs. Barbara Sobaszkiewicz | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
23.08.10 1. kolo | vs. Tereza Hladikova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Ilawa - zemlja | ||||
02.08.10 2. kolo | vs. Veronika Domagala | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.10 1. kolo | vs. Teresa Malikova | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
31.05.10 1. kolo | vs. Anna Korzeniak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
24.05.10 1. kolo | vs. Katharina Holert | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
15.05.10 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
03.05.10 1. kolo | vs. Sandra Martinovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
12.04.10 1. kolo | vs. Ema Burgic Bucko | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Agata Bachanek - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - odustajanje | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
25.05.09 1. kolo | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
26.05.08 1. kolo | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
26.05.08 2. kolo | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | detalj meča |