MEČ
15.09.16 | 2. kolo | Keren Shlomo | Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | Ashkelon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Keren Shlomo | Shiran Arol Wiegand | |
1. servis % | 28/63 (44%) | 38/69 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/28 (68%) | 21/38 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/35 (49%) | 9/31 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 3/10 (30%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/69 (57%) | 27/63 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 8 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.01.98, 26 Godina
23.01.98, 26 Godina
Keren Shlomo vs. Shiran Arol Wiegand - Međusobni mečevi
15.09.16 | 2. kolo | Keren Shlomo | Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | detalj meča | Ashkelon | tvrda |
17.08.15 | 1. kolo | Keren Shlomo | Shiran Arol Wiegand | 4-2, Shiran Arol Wiegand - odustajanje | detalj meča | Izmir | tvrda |
Keren Shlomo form & Shiran Arol Wiegand form
Keren Shlomo - Posljednji mečevi
Tel Aviv - tvrda | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Jenny Claffey | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Michaela Boev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
28.09.16 1. kolo | vs. Alona Kruglov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
17.09.16 Polufinale | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.09.16 Četvrtfinale | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.09.16 2. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.16 1. kolo | vs. Nina Kruijer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Hanna Landener | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Buca Izmir - tvrda | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 0-4, - Keren Shlomo - odustajanje | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
10.06.16 Polufinale | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.06.16 Četvrtfinale | vs. Naomi Totka | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
08.06.16 2. kolo | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Yuval Keren | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
03.06.16 Četvrtfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.06.16 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
25.05.16 2. kolo | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Sofia Salimova | Sofia Salimova - odustajanje | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Tina Tehrani | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Ana Shanidze | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
15.02.16 kval. | vs. Riya Bhatia | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Shiran Arol Wiegand - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
25.10.21 kval. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Adi Gavish | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 3-1, Alica Rusova - odustajanje | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tali Malykhin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 6-1, Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Emily Seibold | 1-6, - Shiran Arol Wiegand - odustajanje | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.18 kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
30.04.18 kval. | vs. Sean Lodzki | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-3, 6-0 | detalj meča |