MEČ
23.10.17 | 1. kolo kval. | Kennedy Shaffer | Maria Tanasescu | 6-1, 6-0 | Saguenay | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Canada
06.10.00, 23 Godina
06.10.00, 23 Godina
Kennedy Shaffer vs. Maria Tanasescu - Međusobni mečevi
23.10.19 | 1. kolo | Kennedy Shaffer | Maria Tanasescu | 6-4, 6-4 | detalj meča | W60 Saguenay | dvorana |
23.10.17 | 1. kolo kval. | Kennedy Shaffer | Maria Tanasescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | Saguenay | dvorana |
Kennedy Shaffer form & Maria Tanasescu form
Kennedy Shaffer - Posljednji mečevi
W15 Champaign - dvorana | ||||
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Stefani Webb | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mckenna Schaefbauer | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Cai | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W60 Lexington - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Evansville - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Maribella Zamarripa | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Eades | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Maria Kononova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Mia Yamakita | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Anlin Xie | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Orlando - tvrda | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
31.01.23 kval. | vs. Kayla Cross | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Weronika Baszak | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Clemence Mercier | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W25 Fredericton - dvorana | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Anna Siskova | 6-72, 6-1, 6-74 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Mia Kupres | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-66, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Columbus - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Carmen Corley | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Maria Tanasescu - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - odustajanje | detalj meča | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.19 kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detalj meča |