MEČ
28.09.15 | 2. kolo | Katy Dunne | Sally Peers | 6-3, 6-4 | Tweed Heads | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Katy Dunne | Sally Peers | |
1. servis % | 28/49 (57%) | 47/66 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/28 (57%) | 18/47 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/21 (38%) | 8/19 (42%) |
Osvojene break-lopte | 8/10 (80%) | 5/6 (83%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/66 (61%) | 25/49 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katy Dunne vs. Sally Peers - Međusobni mečevi
28.09.15 | 2. kolo | Katy Dunne | Sally Peers | 6-3, 6-4 | detalj meča | Tweed Heads | tvrda |
Katy Dunne form & Sally Peers form
Katy Dunne - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
09.02.24 Polufinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Sally Peers - Posljednji mečevi
Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.17 1. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Judith Van Kessel | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Shannon Hudson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Mornington - zemlja | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.17 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Genevieve Lorbergs | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Mornington - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Monika Rajicic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Erika Bollweg | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Kimberly Birrell | 6-71, 6-75 | detalj meča | |
Mildura - trava | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.03.17 kval. | vs. Monique Adamczak | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Clare - tvrda | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Erika Sema | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Launceston - tvrda | ||||
06.02.17 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Burnie - tvrda | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Rebecq - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 3-4, - Sally Peers - odustajanje | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Brandy Hehalatu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Camilla Scala | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Middelburg - zemlja | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.16 kval. | vs. Frances Altick | 3-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Breda - zemlja | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Erika Vogelsang | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
15.03.16 1. kolo | vs. Tammi Patterson | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Michaela Haet | 6-0, 7-5 | detalj meča |