INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kathleen Kanev vs. Julita Saner - Međusobni mečevi
26.01.20 | 1. kolo kval. | Kathleen Kanev | Julita Saner | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Manacor | tvrda |
Kathleen Kanev form & Julita Saner form
Kathleen Kanev - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča |
Julita Saner - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča |