MEČ
19.09.19 | 2. kolo | Kathinka Von Deichmann | Andrea Gamiz | 6-2, 6-2 | W25 Santa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kathinka Von Deichmann | Andrea Gamiz | |
1. servis % | 35/53 (66%) | 33/48 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/35 (54%) | 9/33 (27%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 8/14 (57%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/48 (71%) | 26/53 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Kathinka Von Deichmann | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kathinka Von Deichmann | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kathinka Von Deichmann | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Andrea Gamiz | |
6-2 |
2 | ||
Kathinka Von Deichmann | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Kathinka Von Deichmann | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kathinka Von Deichmann | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Kathinka Von Deichmann | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kathinka Von Deichmann vs. Andrea Gamiz - Međusobni mečevi
19.09.19 | 2. kolo | Kathinka Von Deichmann | Andrea Gamiz | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Santa | zemlja |
Kathinka Von Deichmann form & Andrea Gamiz form
Kathinka Von Deichmann - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Katy Dunne | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-75, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Elsa Jacquemot | - | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-70 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
01.12.23 Polufinale | vs. Julie Struplova | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Sijia Wei | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 3-0, Fangzhou Liu - odustajanje | detalj meča |
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |