MEČ
17.08.20 | 1. kolo | Katharina Hering | Andreea Rosca | 6-4, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Katharina Hering | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Katharina Hering | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
3-1 | Andreea Rosca | |
0-0 | ||
Katharina Hering | 4-1 | |
4-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Katharina Hering | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40 | ||
5-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Katharina Hering | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katharina Hering | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Andreea Rosca | |
Katharina Hering | 5-0 | |
0-0, 0-15 | ||
5-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katharina Hering vs. Andreea Rosca - Međusobni mečevi
17.08.20 | 1. kolo | Katharina Hering | Andreea Rosca | 6-4, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Katharina Hering form & Andreea Rosca form
Katharina Hering - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |