MEČ
20.09.17 | 2. kolo | Kateryna Baindl | Xinyun Han | 6-0, 6-0 | Guangzhou | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Kateryna Baindl | Xinyun Han | |
1. servis % | 31/48 (65%) | 14/31 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/31 (65%) | 5/14 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 2/17 (12%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/31 (77%) | 17/48 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kateryna Baindl vs. Xinyun Han - Međusobni mečevi
20.09.17 | 2. kolo | Kateryna Baindl | Xinyun Han | 6-0, 6-0 | detalj meča | Guangzhou | tvrda |
Kateryna Baindl form & Xinyun Han form
Kateryna Baindl - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.23 kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | - | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
22.07.23 Četvrtfinale | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
London - trava | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.23 kval. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Xinyun Han - Posljednji mečevi
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Washington - tvrda | ||||
30.07.22 1. kolo kval. | vs. Caty McNally | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
18.06.22 kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Berlin - trava | ||||
11.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
02.06.22 2. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.06.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Mihaela Buzarnescu | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
07.05.22 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Donna Vekic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.22 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Zoe Hives | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-62, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Qiang Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Denisa Satralova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
14.11.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.11.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
27.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Petkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča |