MEČ
05.05.09 | 2. kolo | Kateryna Volodko | Alize Cornet | 6-4, 6-1 | Rome | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kateryna Volodko | Alize Cornet | |
1. servis % | 40/62 (65%) | 43/59 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/40 (65%) | 21/43 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/59 (56%) | 23/62 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/121 (60%) | 49/121 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kateryna Volodko vs. Alize Cornet - Međusobni mečevi
24.06.18 | 1. kolo | Kateryna Volodko | Alize Cornet | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Eastbourne | trava |
02.04.18 | 1. kolo | Alize Cornet | Kateryna Volodko | 6-1, 6-2 | detalj meča | Charleston | zemlja |
24.09.16 | kval. | Alize Cornet | Kateryna Volodko | 6-2, 6-1 | detalj meča | Wuhan | tvrda |
21.06.11 | 1. kolo | Kateryna Volodko | Alize Cornet | 7-5, 6-2 | detalj meča | London | trava |
05.05.09 | 2. kolo | Kateryna Volodko | Alize Cornet | 6-4, 6-1 | detalj meča | Rome | zemlja |
11.01.07 | 1. kolo kval. | Alize Cornet | Kateryna Volodko | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
Kateryna Volodko form & Alize Cornet form
Kateryna Volodko - Posljednji mečevi
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-5, - Kateryna Volodko - odustajanje | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | - | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Luksika Kumkhum | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-75, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Xiaodi You | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Ankita Raina | 1-2, - Kateryna Volodko - odustajanje | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
08.09.23 Polufinale | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča |
Alize Cornet - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - odustajanje | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | - Alize Cornet - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča |