MEČ
04.09.18 | kval. | Katerina Tsygourova | Klara Ondrejcekova | 7-5, 6-1 | Badenweiler | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
21.07.01, 22 Godina
21.07.01, 22 Godina
Katerina Tsygourova vs. Klara Ondrejcekova - Međusobni mečevi
04.09.18 | kval. | Katerina Tsygourova | Klara Ondrejcekova | 7-5, 6-1 | detalj meča | Badenweiler | zemlja |
Katerina Tsygourova form & Klara Ondrejcekova form
Katerina Tsygourova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.12.23 Finale | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Klara Ondrejcekova - Posljednji mečevi
W25 Split - zemlja | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.22 kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detalj meča |