MEČ
25.06.20 | 1. kolo | Katerina Siniakova | Barbora Miklova | 6-4, 6-0 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Katerina Siniakova | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Katerina Siniakova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Katerina Siniakova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
3-3 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Katerina Siniakova | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Katerina Siniakova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Katerina Siniakova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katerina Siniakova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
4-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Katerina Siniakova | 5-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katerina Siniakova vs. Barbora Miklova - Međusobni mečevi
25.06.20 | 1. kolo | Katerina Siniakova | Barbora Miklova | 6-4, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Katerina Siniakova form & Barbora Miklova form
Katerina Siniakova - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Qinwen Zheng | 6-4, 3-6, 0-1, - Katerina Siniakova - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 2. kolo | vs. Cori Gauff | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo | vs. Donna Vekic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Bernarda Pera | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 7-65, 7-64 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Laura Siegemund | Laura Siegemund - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Yuhan Wang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-73, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-4, 7-67 | detalj meča |
Barbora Miklova - Posljednji mečevi
Prague - tvrda | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.21 kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča |