MEČ
12.09.16 | 1. kolo kval. | Katerina Kramperova | Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | Dobrich | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katerina Kramperova vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
12.09.16 | 1. kolo kval. | Katerina Kramperova | Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | detalj meča | Dobrich | zemlja |
Katerina Kramperova form & Ilay Yoruk form
Katerina Kramperova - Posljednji mečevi
Chiasso - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
16.03.17 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.03.17 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Rancho Santa - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
30.09.16 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.09.16 2. kolo | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
14.09.16 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |