MEČ
20.02.17 | 1. kolo kval. | Katerina Kramperova | Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | Rancho Santa | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
10.11.02, 21 Godina
10.11.02, 21 Godina
Katerina Kramperova vs. Ayline Esina Samardzic - Međusobni mečevi
20.02.17 | 1. kolo kval. | Katerina Kramperova | Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | detalj meča | Rancho Santa | tvrda |
Katerina Kramperova form & Ayline Esina Samardzic form
Katerina Kramperova - Posljednji mečevi
Chiasso - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
16.03.17 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.03.17 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Rancho Santa - tvrda | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
30.09.16 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.09.16 2. kolo | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
14.09.16 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča |
Ayline Esina Samardzic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Marcella Dessolis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 7-61, 6-4 | detalj meča |