MEČ
08.08.16 | 2. kolo kval. | Katerina Filip | Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 7-5 | Arad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
13.08.98, 25 Godina
13.08.98, 25 Godina
Katerina Filip vs. Ana-Maria Gavrilovici - Međusobni mečevi
08.08.16 | 2. kolo kval. | Katerina Filip | Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 7-5 | detalj meča | Arad | zemlja |
Katerina Filip form & Ana-Maria Gavrilovici form
Katerina Filip - Posljednji mečevi
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 7-65, 10-5 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
21.06.22 kval. | vs. Irene Lavino | 0-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Annenheim - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Claremont - tvrda | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W80 Biarritz - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Stare - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelley Anderson | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tyler - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 7-64, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Pavlovets | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Ana-Maria Gavrilovici - Posljednji mečevi
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachelle Starreveld | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Grace Levelston | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.22 kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Ariana Saki | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Tania Andrada Mare | 5-7, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 4-6, 6-1, 6-71 | detalj meča |