Croatia
10.10.96, 27 Godina
10.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
25.12.97, 26 Godina
25.12.97, 26 Godina
Antonia Sakic vs. Katarzyna Wysoczanska - Međusobni mečevi
26.05.14 | kval. | Katarzyna Wysoczanska | Antonia Sakic | 6-1, 6-1 | detalj meča | Bol | zemlja |
Antonia Sakic form & Katarzyna Wysoczanska form
Antonia Sakic - Posljednji mečevi
Bol - zemlja | ||||
26.05.14 kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
19.05.14 kval. | vs. Xiuyuan Li | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
04.11.13 2. kolo kval. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
28.10.13 2. kolo kval. | vs. Mia Jurasic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sarajevo - zemlja | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Blaga Delic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sarajevo - zemlja | ||||
08.10.12 1. kolo kval. | vs. Marina Lazic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Solin - zemlja | ||||
01.10.12 1. kolo kval. | vs. Tamara Vrhovac | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Osijek - zemlja | ||||
27.08.12 2. kolo kval. | vs. Stephanie Hirsch | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Katarzyna Wysoczanska - Posljednji mečevi
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.18 kval. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Prim Siripipat | 7-611, 6-4 | detalj meča |