Poland
25.12.97, 26 Godina
25.12.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
18.12.96, 27 Godina
18.12.96, 27 Godina
Katarzyna Wysoczanska vs. Alicja Zduniak - Međusobni mečevi
21.08.17 | kval. | Katarzyna Wysoczanska | Alicja Zduniak | 6-4, 6-2 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
14.08.17 | kval. | Katarzyna Wysoczanska | Alicja Zduniak | 6-3, 7-64 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
Katarzyna Wysoczanska form & Alicja Zduniak form
Katarzyna Wysoczanska - Posljednji mečevi
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.18 kval. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Andreina Pino | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Alicja Zduniak - Posljednji mečevi
Zawada - tepih | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
30.10.17 kval. | vs. Leticia Temirhanova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.17 kval. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Cerutti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Sitara Prabhu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Daria Orichkevitch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
21.08.17 kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna Derecka | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Cerowska | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.05.17 kval. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Pisareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Ana Shanidze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Aleah Marrow | 0-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.02.17 1. kolo | vs. Ekaterina Klyueva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 2-6, 1-6 | detalj meča |