MEČ
04.07.19 | 2. kolo | Katarina Zavatska | Andrea Gamiz | 7-5, 6-1 | W25 Biella | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Katarina Zavatska | Andrea Gamiz | |
1. servis % | 36/62 (58%) | 38/55 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/36 (56%) | 17/38 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/26 (38%) | 4/17 (24%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/55 (62%) | 32/62 (52%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/117 (55%) | 53/117 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
1-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katarina Zavatska | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40 | ||
Katarina Zavatska | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
4-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Katarina Zavatska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Andrea Gamiz | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Andrea Gamiz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Gamiz | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 3-1 | |
4-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Katarina Zavatska | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katarina Zavatska vs. Andrea Gamiz - Međusobni mečevi
04.07.19 | 2. kolo | Katarina Zavatska | Andrea Gamiz | 7-5, 6-1 | detalj meča | W25 Biella | zemlja |
Katarina Zavatska form & Andrea Gamiz form
Katarina Zavatska - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
04.02.24 kval. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |