MEČ
17.07.18 | 1. kolo kval. | Katarina Dukic | Andjela Reljic | 5-7, 6-2, 6-2 | Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
29.09.00, 23 Godina
29.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
16.10.97, 26 Godina
16.10.97, 26 Godina
Katarina Dukic vs. Andjela Reljic - Međusobni mečevi
17.07.18 | 1. kolo kval. | Katarina Dukic | Andjela Reljic | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | Baja | zemlja |
Katarina Dukic form & Andjela Reljic form
Katarina Dukic - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Nikocevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 5-7, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Milena Vukovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Alina Tincu | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Andjela Reljic - Posljednji mečevi
W25 Swan - trava | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Breanna Cerasa | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
22.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Villegas | 6-2, 0-6, 9-11 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Natalie Gaft | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Mogyorod - zemlja | ||||
15.08.22 kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Milosavljevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
06.05.18 kval. | vs. Moni Potrc | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča |