MEČ
11.09.17 | 1. kolo kval. | Katarina Dukic | Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
29.09.00, 23 Godina
29.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
02.06.98, 25 Godina
02.06.98, 25 Godina
Katarina Dukic vs. Anastassia Pantelic - Međusobni mečevi
11.09.17 | 1. kolo kval. | Katarina Dukic | Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | detalj meča | Szekesfehervar | zemlja |
Katarina Dukic form & Anastassia Pantelic form
Katarina Dukic - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Nikocevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 5-7, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Milena Vukovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Alina Tincu | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Anastassia Pantelic - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
21.08.17 kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
03.10.16 kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | detalj meča |