MEČ
23.09.19 | kval. | Karoline Laursen | Perla Nieuwboer | 4-6, 6-3, 10-3 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Denmark
03.07.00, 23 Godina
03.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
06.01.00, 24 Godina
06.01.00, 24 Godina
Karoline Laursen vs. Perla Nieuwboer - Međusobni mečevi
23.09.19 | kval. | Karoline Laursen | Perla Nieuwboer | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Karoline Laursen form & Perla Nieuwboer form
Karoline Laursen - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
09.11.21 kval. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.21 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Traub | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Aline Thommen | 7-5, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Chanel Scudiero | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Perla Nieuwboer | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Delisha Guttikonda | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Perla Nieuwboer - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - odustajanje | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detalj meča |