INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mira Antonitsch vs. Karolina Kubanova - Međusobni mečevi
03.07.19 | kval. | Karolina Kubanova | Mira Antonitsch | 6-4, 7-66 | detalj meča | W25 Stuttgart | zemlja |
25.02.19 | kval. | Karolina Kubanova | Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Mira Antonitsch form & Karolina Kubanova form
Mira Antonitsch - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - odustajanje | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
15.09.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.20 Polufinale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 Četvrtfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detalj meča |
Karolina Kubanova - Posljednji mečevi
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 7-5, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 6-0, Panna Bartha - odustajanje | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.09.22 kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.22 kval. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Natalija Senic | 1-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | Emmanuelle Girard - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Caroline Lampl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 2-6 | detalj meča |