MEČ
06.10.17 | Četvrtfinale | Karolina Berankova | Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | Lisbon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Karolina Berankova | Francisca Jorge | |
1. servis % | 42/80 (53%) | 53/72 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/42 (67%) | 29/53 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/38 (45%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 3/12 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/72 (50%) | 35/80 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/152 (53%) | 71/152 (47%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Karolina Berankova vs. Francisca Jorge - Međusobni mečevi
06.10.17 | Četvrtfinale | Karolina Berankova | Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detalj meča | Lisbon | tvrda |
Karolina Berankova form & Francisca Jorge form
Karolina Berankova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
11.02.20 kval. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
03.08.19 Polufinale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
03.08.19 Polufinale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
18.07.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Francisca Jorge - Posljednji mečevi
Oeiras - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.04.24 | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.04.24 | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-60, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-4 | detalj meča |