INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ashmitha Easwaramurthi vs. Karolina Berankova - Međusobni mečevi
11.10.18 | 2. kolo | Karolina Berankova | Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Ashmitha Easwaramurthi form & Karolina Berankova form
Ashmitha Easwaramurthi - Posljednji mečevi
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.12.23 kval. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.04.23 kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča |
Karolina Berankova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
11.02.20 kval. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
03.08.19 Polufinale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
03.08.19 Polufinale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
18.07.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča |