INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasiya Komardina vs. Karolina Berankova - Međusobni mečevi
24.01.19 | 2. kolo | Karolina Berankova | Anastasiya Komardina | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Anastasiya Komardina form & Karolina Berankova form
Anastasiya Komardina - Posljednji mečevi
W25 Sozopol - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Cherbourg - dvorana | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
14.09.20 kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
30.08.20 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
21.08.20 Četvrtfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
20.08.20 2. kolo | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lyon - dvorana | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.20 kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča |
Karolina Berankova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
11.02.20 kval. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
03.08.19 Polufinale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
03.08.19 Polufinale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
18.07.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča |