MEČ
10.02.20 | 1. kolo kval. | Karolina Berankova | Amina Anshba | 6-3, 6-3 | W25 Trnava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Karolina Berankova vs. Amina Anshba - Međusobni mečevi
10.02.20 | 1. kolo kval. | Karolina Berankova | Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detalj meča | W25 Trnava | dvorana |
Karolina Berankova form & Amina Anshba form
Karolina Berankova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
11.02.20 kval. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
03.08.19 Polufinale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
03.08.19 Polufinale | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
18.07.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Amina Anshba - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
10.07.23 kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | detalj meča |