MEČ
16.02.20 | 1. kolo kval. | Karola Patricia Bejenaru | Darya Lavrichenko | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
05.05.03, 20 Godina
05.05.03, 20 Godina
Karola Patricia Bejenaru vs. Darya Lavrichenko - Međusobni mečevi
16.02.20 | 1. kolo kval. | Karola Patricia Bejenaru | Darya Lavrichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Karola Patricia Bejenaru form & Darya Lavrichenko form
Karola Patricia Bejenaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 1-3, - Karola Patricia Bejenaru - odustajanje | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Darya Lavrichenko - Posljednji mečevi
W25 Antalya - zemlja | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.21 kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.21 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.12.20 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detalj meča |