INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Karine Sarkisova vs. Ksenia Palkina - Međusobni mečevi
30.01.17 | kval. | Karine Sarkisova | Ksenia Palkina | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | Almaty | dvorana |
08.06.15 | kval. | Karine Sarkisova | Ksenia Palkina | 6-3, 6-3 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Karine Sarkisova form & Ksenia Palkina form
Karine Sarkisova - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.22 Polufinale | vs. Ayla Aksu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Jermine Sherif | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.22 kval. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Elena Covi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Mariam Ibrahim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Victoria Grymalska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 7-5, 6-3 | detalj meča |
Ksenia Palkina - Posljednji mečevi
W25 Clermont - dvorana | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 St. - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
11.06.19 kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.19 Četvrtfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detalj meča | |
W25 Khimki - dvorana | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča |