MEČ
24.05.17 | 1. kolo | Karin Kennel | Yuka Hosoki | 6-4, 6-0 | Karuizawa | tepih |
STATISTIKE MEČA
Karin Kennel | Yuka Hosoki | |
1. servis % | 36/48 (75%) | 26/45 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/36 (64%) | 11/26 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/12 (42%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/45 (64%) | 20/48 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Karin Kennel vs. Yuka Hosoki - Međusobni mečevi
09.10.19 | 1. kolo | Karin Kennel | Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detalj meča | W25 Makinohara | tepih |
24.05.17 | 1. kolo | Karin Kennel | Yuka Hosoki | 6-4, 6-0 | detalj meča | Karuizawa | tepih |
Karin Kennel form & Yuka Hosoki form
Karin Kennel - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.02.20 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
16.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Gwalior - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.19 Četvrtfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Yuka Hosoki - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | detalj meča | |
13.12.23 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - odustajanje | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
15.05.23 kval. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mizuguchi | 7-5, 6-4 | detalj meča |