MEČ
07.11.17 | 1. kolo | Karin Kennel | Ksenia Palkina | 6-3, 6-3 | Pune | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Karin Kennel | Ksenia Palkina | |
1. servis % | 49/71 (69%) | 28/64 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/49 (69%) | 21/28 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/22 (36%) | 11/36 (31%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/64 (50%) | 29/71 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 7 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Karin Kennel vs. Ksenia Palkina - Međusobni mečevi
07.11.17 | 1. kolo | Karin Kennel | Ksenia Palkina | 6-3, 6-3 | detalj meča | Pune | tvrda |
Karin Kennel form & Ksenia Palkina form
Karin Kennel - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.02.20 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
16.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Gwalior - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.19 Četvrtfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Ksenia Palkina - Posljednji mečevi
W25 Clermont - dvorana | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 St. - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
11.06.19 kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.19 Četvrtfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detalj meča | |
W25 Khimki - dvorana | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - odustajanje | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča |