INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eleni Kordolaimi vs. Karin Kennel - Međusobni mečevi
06.08.19 | kval. | Eleni Kordolaimi | Karin Kennel | 6-3, 6-2 | detalj meča | W60 Hechingen | zemlja |
30.09.18 | 1. kolo kval. | Karin Kennel | Eleni Kordolaimi | 6-2, 6-2 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
24.09.18 | kval. | Eleni Kordolaimi | Karin Kennel | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
14.09.15 | 1. kolo | Karin Kennel | Eleni Kordolaimi | 6-1, 6-3 | detalj meča | Bol | zemlja |
Eleni Kordolaimi form & Karin Kennel form
Eleni Kordolaimi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.22 Polufinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Karin Kennel - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.02.20 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
16.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Gwalior - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.19 Četvrtfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detalj meča |