Republic of Korea
02.01.97, 27 Godina
02.01.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Thailand
15.02.96, 28 Godina
15.02.96, 28 Godina
Republic of Korea
22.07.94, 29 Godina
22.07.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Thailand
13.12.94, 29 Godina
13.12.94, 29 Godina
Dabin Kim/So-Ra Lee vs. Kamonwan Buayam/Patcharin Cheapchadej - Međusobni mečevi
28.11.16 | 1. kolo | Kamonwan Buayam | Dabin Kim | 1-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | Hua Hin | tvrda |
Dabin Kim form & Kamonwan Buayam form
Dabin Kim/So-Ra Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
10.09.22 Finale | vs. Dayeon Back/Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
09.09.22 Polufinale | vs. Ramu Ueda/Risa Ushijima | 1-0, Ramu Ueda/Risa Ushijima - odustajanje | detalj meča | |
08.09.22 Četvrtfinale | vs. Gio Jang/Subin Park | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Da Hye Kim/Eunji Lim | 6-1, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
10.06.22 Polufinale | vs. Ya-Hsuan Lee/Fang-Hsien Wu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.22 Četvrtfinale | vs. Dayeon Back/Eunhye Lee | 7-61, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Yujin Ahn/Yeong Won Jeong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
12.03.20 Četvrtfinale | vs. Laura-Ioana Paar/Dejana Radanovic | Laura-Ioana Paar/Dejana Radanovic/Patcharin Cheapchadej - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 Četvrtfinale | vs. Yu-Chieh Hsieh/Pei-Chi Lee | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang/Na-Ri Kim | 7-63, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
13.05.19 Četvrtfinale | vs. Natalija Stevanovic/Olivia Tjandramulia | 6-76, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong/Da Hye Kim | Sunam Jeong/Da Hye Kim/Patcharin Cheapchadej - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.18 Finale | vs. Do Hee Bae/Seung-Yeon Hong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong/Da Hye Kim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.09.18 Četvrtfinale | vs. Eunji Lee (2001)/Eunji Oh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.09.18 Polufinale | vs. Eunji Lim/Subin Park | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo | vs. Andrea Ka/Alexandra Walters | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
04.09.17 Četvrtfinale | vs. Ching-Wen Hsu/Jia Qi Ren | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.09.17 Finale | vs. Na-Ri Kim/Pei-Chi Lee | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.17 Polufinale | vs. Ji-Hee Choi/Seo-Kyung Kang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.17 Polufinale | vs. Ji-Hee Choi/Seo-Kyung Kang | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong/Se-Hyun Kim | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
28.08.17 Četvrtfinale | vs. Hyejin Lee/You-Na Sul | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 Finale | vs. Ji-Hee Choi/Seo-Kyung Kang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.17 Polufinale | vs. Sari Baba/Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo | vs. Prerna Bhambri/Suzy Larkin | 3-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
12.06.17 Četvrtfinale | vs. Do Hee Bae/Sunam Jeong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 Četvrtfinale | vs. Sinhee Kim/Se Jin Lee | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.06.17 Polufinale | vs. So Hee Jung/Sang Hee Park | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča |