MEČ
13.08.18 | kval. | Kamilla Kokeladze | Veronika Pepelyaeva | 6-4, 6-1 | Moscow | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kamilla Kokeladze | Veronika Pepelyaeva | |
1. servis % | 44/59 (75%) | 34/53 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/44 (66%) | 13/34 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/15 (27%) | 8/19 (42%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/53 (60%) | 26/59 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Veronika Pepelyaeva | |
Kamilla Kokeladze | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
Kamilla Kokeladze | 2-1 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Kamilla Kokeladze | 3-1 | |
0-0, A-40 | ||
3-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
Kamilla Kokeladze | 4-3 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Kamilla Kokeladze | 5-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Kamilla Kokeladze | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
0-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-40 | ||
1-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-40 | ||
2-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, A-40[BP] | ||
Kamilla Kokeladze | 3-1 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Kamilla Kokeladze | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
Kamilla Kokeladze | 5-1 | |
0-0, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40 | ||
Kamilla Kokeladze | 6-1 | |
6-1 |
Russia
13.07.00, 23 Godina
13.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
03.08.01, 22 Godina
03.08.01, 22 Godina
Kamilla Kokeladze vs. Veronika Pepelyaeva - Međusobni mečevi
13.08.18 | kval. | Kamilla Kokeladze | Veronika Pepelyaeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | Moscow | zemlja |
Kamilla Kokeladze form & Veronika Pepelyaeva form
Kamilla Kokeladze - Posljednji mečevi
Moscow - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Maria Titova | 6-3, 1-0, Maria Titova - odustajanje | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Rakitskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kldiashvili | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.05.18 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Keira Blackbeard | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Rebeca C Silva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
San Severo - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.05.18 kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 0-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Priscila Baptista | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Petit Bourg - tvrda | ||||
17.01.18 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-74 | detalj meča |
Veronika Pepelyaeva - Posljednji mečevi
W25 Moscow - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - odustajanje | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detalj meča |