INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Shalimova vs. Kamila Kerimbayeva - Međusobni mečevi
04.10.16 | 1. kolo | Kamila Kerimbayeva | Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-1 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Ekaterina Shalimova form & Kamila Kerimbayeva form
Ekaterina Shalimova - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detalj meča |
Kamila Kerimbayeva - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 5-7, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Beyda Baykal | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 5-7, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 3-6, 2-7, - Kamila Kerimbayeva - odustajanje | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Valentina Losciale | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mariam Samy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-76, 6-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-4 | detalj meča |