MEČ
10.11.19 | 1. kolo kval. | Kamila Kerimbayeva | Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-4 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
24.10.94, 29 Godina
24.10.94, 29 Godina
Kamila Kerimbayeva vs. Adesuwa Osabuohien - Međusobni mečevi
10.11.19 | 1. kolo kval. | Kamila Kerimbayeva | Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-4 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Kamila Kerimbayeva form & Adesuwa Osabuohien form
Kamila Kerimbayeva - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Beyda Baykal | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 5-7, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 5-7, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 3-6, 2-7, - Kamila Kerimbayeva - odustajanje | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Valentina Losciale | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mariam Samy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-76, 6-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-4 | detalj meča |
Adesuwa Osabuohien - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.12.23 kval. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | detalj meča |