Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ana Shanidze vs. Kajsa Rinaldo Persson - Međusobni mečevi
29.03.17 | 1. kolo | Kajsa Rinaldo Persson | Ana Shanidze | 6-2, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Ana Shanidze form & Kajsa Rinaldo Persson form
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Kajsa Rinaldo Persson - Posljednji mečevi
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - odustajanje | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-3, 6-3 | detalj meča |