MEČ
10.03.20 | 2. kolo kval. | Jwany Sherif | Elisabeth Chantraine | 6-3, 6-2 | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
USA
09.01.96, 28 Godina
09.01.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
14.12.00, 23 Godina
14.12.00, 23 Godina
Jwany Sherif vs. Elisabeth Chantraine - Međusobni mečevi
10.03.20 | 2. kolo kval. | Jwany Sherif | Elisabeth Chantraine | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Jwany Sherif form & Elisabeth Chantraine form
Jwany Sherif - Posljednji mečevi
W15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Martina Okalova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Maxine Murphy | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
W15 Fountain - tvrda | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-75, 11-13 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-4, 5-1 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
10.09.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.09.20 1. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Kayla Day | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.08.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Jessica Failla | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 4-6, 7-63, 10-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Pamela Montez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Mary Closs | 3-6, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Sophia Whittle | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Mary Closs | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.06.20 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 6-0, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
27.06.20 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Ambre Feder | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Elisabeth Chantraine - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Jwany Sherif | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 1-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.01.20 kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
02.12.18 kval. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
26.11.18 kval. | vs. Tricia Mar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Martina Pradova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Laura Rijkers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Le Havre - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Angella Raman | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Petra Januskova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.17 kval. | vs. Alexandra Walters | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Megan Lombardi | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Lauren Bishop | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 4-6, 4-6 | detalj meča |