MEČ
07.05.19 | kval. | Justyna Malatinska | Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | W15 Tucepi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Justyna Malatinska | Sofia Milatova | |
1. servis % | 28/46 (61%) | 30/56 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/28 (57%) | 14/30 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 8/26 (31%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/56 (61%) | 21/46 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
09.10.01, 22 Godina
09.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Justyna Malatinska vs. Sofia Milatova - Međusobni mečevi
07.05.19 | kval. | Justyna Malatinska | Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Tucepi | zemlja |
Justyna Malatinska form & Sofia Milatova form
Justyna Malatinska - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 kval. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Sofia Milatova - Posljednji mečevi
W75 Split - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - odustajanje | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detalj meča |