Czech Republic
09.10.01, 22 Godina
09.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
18.09.98, 25 Godina
18.09.98, 25 Godina
Justyna Malatinska vs. Moni Potrc - Međusobni mečevi
17.07.18 | 1. kolo kval. | Justyna Malatinska | Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detalj meča | Baja | zemlja |
Justyna Malatinska form & Moni Potrc form
Justyna Malatinska - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Moni Potrc - Posljednji mečevi
W40 Otocec - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Catez - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Krsko - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Martina Augello | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Gavran | 5-7, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Alexandra Petric | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-73, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 7-5, 6-0 | detalj meča |