MEČ
01.09.18 | 1. kolo kval. | Justyna Malatinska | Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
09.10.01, 22 Godina
09.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
17.02.97, 27 Godina
17.02.97, 27 Godina
Justyna Malatinska vs. Andreia Beberechi - Međusobni mečevi
01.09.18 | 1. kolo kval. | Justyna Malatinska | Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | Szekesfehervar | zemlja |
Justyna Malatinska form & Andreia Beberechi form
Justyna Malatinska - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Andreia Beberechi - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
13.10.19 kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.07.18 kval. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - odustajanje | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detalj meča |